Gustave Singier färglitografi

Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUSTAVE SINGIER (1909-1984): Heure Méridienne, signerad G. Singier -57, 149/200, färglitografi, bladstorlek 45x56 cm, oramad, blindstämpel L´Oeuvre Gravée

Kuntoraportti

309593

Päivämäärä:

2015-05-07