Gustave Singier färglitografi
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUSTAVE SINGIER (1909-1984): Heure Méridienne, signerad G. Singier -57, 149/200, färglitografi, bladstorlek 45x56 cm, oramad, blindstämpel L´Oeuvre Gravée
Kuntoraportti
309593
Päivämäärä:
2015-05-07