Johnny Friedlaender färgetsning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

JOHNNY FRIEDLAENDER (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, Epreuve d´artiste XVI/XX, färgetsning, bladstorlek 56x49,5 cm

309599

2015-05-07