Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
JOHNNY FRIEDLAENDER (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, Epreuve d´artiste XVI/XX, färgetsning, bladstorlek 56x49,5 cm
309599
2015-05-07