Byrå rokoko
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, rokoko, 1700-tal, fanérat i bl.a. frukträd, konturerad stenskiva, beslag av brons och mässing, höjd ca 81, 92x46 cm, nyckel finns
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, byrå med skador, lagningar, kompletteringar, stenskiva med sprickor och lagningar
309606
2015-05-06