Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): Cityhallen, signerad BG Karlsson, 1/50, färglitografi, 37x56 cm, oramad
Kantslitage
309640
2015-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här