Bengt Göran Karlsson

Bengt Göran Karlsson
Bengt Göran Karlsson

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): Cityhallen, signerad BG Karlsson, 1/50, färglitografi, 37x56 cm, oramad

Kantslitage

309640

2015-05-06