Pernilla Stappe

Pernilla Stappe
Pernilla Stappe

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PERNILLA STAPPE (född 1967): Sångerskan, signerad Pernilla P. Stappe, numrerad 247/275, färglitografi, 40x32 cm, oramad

309643

2015-05-06