Stolar design Hugo Troeds
2015-05-06
309663
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUGO TROEDS, stolar, 4 st., betsad bok, sits och ryggbricka i rotting, sitthöjd ca 45 cm, brickmärkta Hugo Troeds Bjärnum
Skador, slitage