Soffbord, Italien, 1980-tal

Soffbord, Italien, 1980-tal
Soffbord, Italien, 1980-tal
Soffbord, Italien, 1980-tal
Soffbord, Italien, 1980-tal
Soffbord, Italien, 1980-tal
Soffbord, Italien, 1980-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, Italien 1980-tal, ellipsformad skiva, rotfanér och bemålat trä, höjd 40, 122 x 70 cm

Smärre slitage

309693

2015-05-06