Sven X:et Erixon pastell

Sven X:et Erixon pastell
Sven X:et Erixon pastell
Sven X:et Erixon pastell
Sven X:et Erixon pastell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970), hus i landskap, signerad o daterad Sven Erixon -60, pastell, 19 x 24 cm

Ytfläckar

309698

2015-05-06