Glasmuggar och bålskål

Glasmuggar och bålskål
Glasmuggar och bålskål
Glasmuggar och bålskål
Glasmuggar och bålskål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅLSKÅL, med lock, MUGGAR, 12 st., glas, 1900-tal, slipad dekor av växter, total höjd ca 28 cm

Smärre nagg kan förekomma, skopa till bålskålen saknas

309700

2015-05-06