Dricksglas i färgat glas

Dricksglas i färgat glas
Dricksglas i färgat glas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRICKSGLAS, 30 st., 1950-tal, bestående av: 8 lila, 10 gula, 12 gröna, höjd ca 6,5 cm

Smärre nagg kan förekomma

309710

2015-05-06