Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DRICKSGLAS, 30 st., 1950-tal, bestående av: 8 lila, 10 gula, 12 gröna, höjd ca 6,5 cm
Smärre nagg kan förekomma
309710
2015-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här