Takarmatur 1920/30-tal

Takarmatur 1920/30-tal
Takarmatur 1920/30-tal
Takarmatur 1920/30-tal
Takarmatur 1920/30-tal
Takarmatur 1920/30-tal
Takarmatur 1920/30-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1920/30-tal, grönpatinerat gjutjärn i form av stjärntecken, skiva i råglas, höjd 39, diameter 66 cm

Bruksslitage

309729

2015-05-06