Stol med pall för barn

Stol med pall för barn
Stol med pall för barn
Stol med pall för barn
Stol med pall för barn
Stol med pall för barn
Stol med pall för barn
Stol med pall för barn
Stol med pall för barn
Stol med pall för barn
Stol med pall för barn

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNSTOL, PALL, 1800-tal, bemålad i svart med bronserad dekor, sitthöjd ca 25, pallens höjd ca 22,5 cm

Skador, lagningar, färgbortfall

309730

2015-05-06