Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, sannolikt Gemla, bemålat trä med detaljer i tagel, höjd ca 95 cm

Skador/bortfall, slitage

309731

2015-05-06