Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, venetiansk typ, 1900-tal, för sex ljus, olikslipade prismor i bl a rosa, stomme i mässing, diameter ca 60, höjd ca 73 cm
Slitage, enstaka prisma kan saknas
309750
2015-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här