Barskåp 1940-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OTTO SCHULTZ, tillskrivet, sannolikt för Boet, 1940-tal, barkåp, beklätt med grönt konstskinn, dekorspik, invändigt med spegelglas och belysning, höjd ca 113, 41x43 cm
Slitage, lås defekt, låsbeslag samt enstaka dekorspik saknas, spegelglas med fläckar
309786
2015-05-06