Barskåp 1940-tal

Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OTTO SCHULTZ, tillskrivet, sannolikt för Boet, 1940-tal, barkåp, beklätt med grönt konstskinn, dekorspik, invändigt med spegelglas och belysning, höjd ca 113, 41x43 cm

Slitage, lås defekt, låsbeslag samt enstaka dekorspik saknas, spegelglas med fläckar

309786

2015-05-06