Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997) färgserigrafi ur Museimappen, signerad och numrerad Vasarely,104/295, utförd 1985/86 för Musée Vasarely, Frankrike, 95x64, bladmått 107x73 cm

309791

2015-05-06