Victor Vasarely färgserigrafi
2015-05-06
309791
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VICTOR VASARELY (1908-1997) färgserigrafi ur Museimappen, signerad och numrerad Vasarely,104/295, utförd 1985/86 för Musée Vasarely, Frankrike, 95x64, bladmått 107x73 cm