Urna med lock Kina

Urna med lock Kina
Urna med lock Kina
Urna med lock Kina
Urna med lock Kina
Urna med lock Kina
Urna med lock Kina
Urna med lock Kina
Urna med lock Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famillerosefärger av blommor, locket i skulpterat trä av genombruten dekor, total höjd ca 11,5 cm

Smärre mynningsnagg

309821

2015-05-06