Pierre Olofsson

Pierre Olofsson
Pierre Olofsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 25/260, färglitografi, bladmått 70x36 cm

Något gulnad

309824

2015-05-06