Ytterfoder skålar bärtallrikar Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, 2 st, SKÅLAR, 2 st, BÄRTALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, tallrikarnas diameter ca 15 cm

Nagg, sprickor, lagningar

309850

2015-05-07