Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YTTERFODER, 2 st, SKÅLAR, 2 st, BÄRTALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, tallrikarnas diameter ca 15 cm
Nagg, sprickor, lagningar
309850
2015-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här