Bing leksaksbil

Bing leksaksbil
Bing leksaksbil
Bing leksaksbil
Bing leksaksbil
Bing leksaksbil
Bing leksaksbil
Bing leksaksbil
Bing leksaksbil
Bing leksaksbil
Bing leksaksbil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BING FORD LIMOUSINE, 1920-tal, lackerad plåt i svart, med kvinnlig förare, hjul helt i plåt, märkt "19872" baktill, urverksdriven, längd 16 cm,

Obetydliga skador

309853

2015-05-13