Matbord England
Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
MATBORD, England, 1900-talets första hälft, blindlådor i sargen, fanérat i mahogny, beslag och fotavslut i mässing, höjd ca 73, diameter 125, 3 iläggsskivor vardera bredd ca 49 cm medföljer
Repor, fanérskador, 2 iläggsskivor ej fanérade
309858
2015-05-07