Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

MATBORD, England, 1900-talets första hälft, blindlådor i sargen, fanérat i mahogny, beslag och fotavslut i mässing, höjd ca 73, diameter 125, 3 iläggsskivor vardera bredd ca 49 cm medföljer

Repor, fanérskador, 2 iläggsskivor ej fanérade

309858

2015-05-07