Terrin Kina

Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TERRIN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famillerosefärger av blommor, hänklar i form av kaninhuvuden, höjd ca 23, längd 34 cm

Smärre nagg, lagat lock

309866

2015-05-07