Herrfickur 1800-tal i 18 k
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, 18 k guld, 1800-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, cylindergång, innerboett i 18 k, boett nr: 1198, diameter ca 46 mm, vikt ca 55 g
Urtavla med sprickor, slitage
309893
2015-05-08