Herrfickur 1800-tal i 18 k

Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k
Herrfickur 1800-tal i 18 k

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1800-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, cylindergång, innerboett i 18 k, boett nr: 1198, diameter ca 46 mm, vikt ca 55 g

Urtavla med sprickor, slitage

309893

2015-05-08