Fat i cloisonné

Fat i cloisonné
Fat i cloisonné
Fat i cloisonné
Fat i cloisonné

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, cloisonné, 1900-talets första hälftdiameter 36 vardera

Smärre slagskador

309904

2015-05-18