Karl Axel Pehrson

Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Skalbaggar, signerad KA Pehrson -85, 285/385, litografi, 27x34

309907

2015-05-18