Hans Fritzdorf

Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS FRITZDORF (Sverige,1927-1990), Ombord, signerad H Fritzdorf, olja på duk, 78x65 cm

309911

2015-05-06