Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, empirestil, mahognyfaner, 4 fanerade hyllplan, förgylld beslag, höjd 141, 125x35 cm
309913
2015-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här