Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
ASSIETTER, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famillerosefärger av blommor, diameter ca
Hårsprickor, nagg
309924
2015-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här