Assietter Kina

Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ASSIETTER, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famillerosefärger av blommor, diameter ca

Hårsprickor, nagg

309924

2015-05-07