Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERNST NEIZVESTNY (Ryssland, född 1925): Figurkomposition, signerad E Neizvesty, 7/20, etsning, ca 31 x 65 cm
309930
2015-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här