Lauri Nila oljemålning

Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAURI NILA (1898-1983): Figurkomposition, signerad Nila, olja på pannå, ca 37 x 45 cm

309933

2015-05-07