Samtida konstnär
2015-05-07
309935
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kompositioner, signerade och daterade, blandteknik på papper, 65x52 resp 62x50 cm