Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORSTEN SCHOLLIN, soffbord, 1900-tal, fanérad dekor av romber, brännmärkt T.S-n (Torsten Schollin), höjd 57, 77x77 cm
Skador och slitage
309965
2015-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här