Torsten Schollin soffbord

Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord
Torsten Schollin soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN SCHOLLIN, soffbord, 1900-tal, fanérad dekor av romber, brännmärkt T.S-n (Torsten Schollin), höjd 57, 77x77 cm

Skador och slitage

309965

2015-05-07