Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1930/40-tal, fanér i alm och masurbjörk, 3-lådig, utsvängda ben med kanneleringar, höjd ca 70, 41x90 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage
309988
2015-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här