Fotoalbum med släktfotografier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOALBUM, 6 st., släktfotografier, pärmar i trä och läder, delvis med relief och metallbeslag, ca 28x22 cm

Skador, slitage

309993

2015-05-07