Giuseppe Moretti skulptur

Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur
Giuseppe Moretti skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUISEPPE MORETTI (1870-1953): Byst, signerad och daterad Moretti 1922, lergods, höjd ca 32 cm

Skador

310005

2015-05-07