Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, brons och koppar, för 8 ljus, krönt av figurin, diameter ca 45, höjd 61 cm, 8 ljusmanschetter i brons medföljer
Slitage
310013
2015-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här