Kakemon Kina

Kakemon Kina
Kakemon Kina

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAKEMON, 1900-tal, Kina, mytologisk figurscen med bl a kejsare, akvarell, upplimmad på pannå, ca 134x64 cm

Smärre slitage

310021

2015-05-08