Skulptur i patinerad metall

Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall
Skulptur i patinerad metall

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, patinerad metall, 1900-tal, föreställande nymf på delfin, lös sockel i trä medföljer, höjd exklusive sockel ca 13 cm

Lös från sockel, slitage

310022

2015-05-08