Jacob de Vet oljemålning

Jacob de Vet oljemålning
Jacob de Vet oljemålning
Jacob de Vet oljemålning
Jacob de Vet oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JACOB DE VET (Holland, 1640-1697), hans krets, figurscen, olja på pannå, ca 47x59 cm

Ytskador, spricka

310023

2015-05-08