Serveringsvagn
2015-05-08
310032
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, kromad stomme, björk, avtagbara brickor, gummiklädda hjul, höjd 63, 70x42 cm
Smärre slitage