Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv med boxning, signerad Claesson, färglitografi, dedikation från konstnären i marginalen, ca 47,5x62,5 cm

Marginal med fläckar

310038

2015-05-08