Le Corbusier färglitografi

Le Corbusier färglitografi
Le Corbusier färglitografi

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965), Frankrike, efter: "Modulor", färglitografi, signerad och daterad i trycket Le Corbuier Paris 20/2 56, LC 50, 72x52 cm

310067

2015-05-12