Siri Derkert
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): (2) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerat i plåten, litografi, arkivex, 49x64 samt "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, 55/60, litografi, bladstorlek 57x43 cm, oramade
310084
2015-05-08