Månbord 1800-tal

Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÅNBORD, 2 delar med 3 iläggsskivor, 1800-talets slut, vitmålat, svarvade ben, höjd 73, diameter 115 cm, iläggskivor 48, 30, 18 cm

Senare bemålat, slitage

310087

2015-05-08