LENNART JIRLOW, "Den sista gästen", litografi

LENNART JIRLOW,
LENNART JIRLOW,

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Den sista gästen", ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, litografi, numrerad 240/385, 38 x 46 cm

310095

2015-06-02