Skrivbord och stol 1950-tal

Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal
Skrivbord och stol 1950-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1950-tal, teak, fyra lådor, STOL, etikettmärkt Haga, Bra Bohag, sitthöjd 43 cm, skrivbordets höjd 75, 100x63 cm

Bruksslitage

310110

2015-05-08