Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
IRINA GEBUHR (född 1957): "Danserskan" signerad I. Gebuhr, olja på duk, 124x94 cm
Zustandsbeschreibung
310133
2015-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner