Irina Gebuhr oljemålning

Irina Gebuhr oljemålning
Irina Gebuhr oljemålning
Irina Gebuhr oljemålning
Irina Gebuhr oljemålning
Irina Gebuhr oljemålning
Irina Gebuhr oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

IRINA GEBUHR (född 1957): "Danserskan" signerad I. Gebuhr, olja på duk, 124x94 cm

Zustandsbeschreibung

310133

2015-05-08